MENÜ
EFMA 2019 Ödül Töreni Quick Sigorta

Quick Sigorta Dünya 3.sü Oldu

Tarih 25 Haziran 2019

Efma Ödülünü Türkiye’ye getiren ilk sigorta şirketi Quick Sigorta

EFMA 2019 Ödül Töreni Quick Sigorta

Türkiye’de sigorta dünyasının en yeni ve dinamik markası Quick Sigorta, başarılarına bir yenisini ekledi. Avrupa Finansal Yönetim Derneği’nin (EFMA) 24 Haziran’da Amsterdam’da düzenlediği The EFMA - Accenture Innovation In Insurance Awards 2019, (Sigortacılıkta İnovasyon Konulu Yarışma) Quick Sigorta’ya Dünya üçüncülük ödülünü kazandırdı.

Bugüne kadar ödül alan tek Türk sigorta şirketi!

Avrupa’nın en prestijli organizasyonlarından EFMA’nın Accenture ile birlikte beş kıtada sigorta şirketlerine yönelik düzenlediği yarışmada, geliştirilen en yenilikçi dağıtım ve pazarlama organizasyonları ödüllendirildi.

54 ülkeden, 287 şirket ve 395 projenin katıldığı organizasyonun “Sigortacılık Ekosistemi” dalında finale aday gösterilen dokuz şirket arasında Quick Sigorta da yer aldı. 24 Haziran’da Amsterdam’da düzenlenen ödül töreninde; Axa Almanya birinci, Mapfre Verti İspanya ikinci olurken üçüncülük ödülünün sahibi QWORLD Dijital Ekosistem projesiyle Quick Sigorta oldu.

Quick Sigorta bu yarışmada ödül alan ilk Türk Sigorta şirketi olarak Türkiye sigorta sektörü için de gurur kaynağı oldu. Quick Sigorta, finalde Generali Çin, AIG Singapur, Allianz Fransa, Axa Almanya, Green Delta Insurance Bangladeş, Mapfre Verti Seguros İspanya, The Honk Kong Federation of Insurers Honk Kong ve Mecubro Arjantin ile yarışmıştı.

EFMA 2019 Ödül Töreni Quick Sigorta

Accenture Innovation In Insurance Awards 2019 - Amsterdam

Quick Sigorta inovasyon konusunda dünya ölçeğinde yarışıyor

İnovasyon konusunda Quick Sigorta’nın dünya ölçeğinde yarıştığını ve uluslararası arası platformdaki bir yarışmada ülkemize ödül getirmekten gurur duyduklarını dile getiren Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, Finansal Yöneticiler Birliği Efma tarafından dünya 3.sü seçildik tüm global şirketlerin arasında tek Türk şirketi olarak müthiş etkileşim gösterdik, otoriteler tüm gecenin en etkileyici şirketisiniz dediler. 100 kişi ile 1 milyon poliçe duyduk ama 40 kişi ile 2 milyon poliçe inanılmaz etkileyici yorumları aldık “Türk bankalarının dijital yaklaşımlarını duymuştuk sigorta şirketleri için böyle bir düşüncemiz yoktu. İlk Türk sigorta şirketi olmanın ötesinde ekosistemin gerçek bir örneğini sundunuz tüm kategorilerin en iyisi bence sizdiniz." diyen 35 yıllık accenture yöneticisi vardı“ diyerek sözlerine şunları ekledi:

“Bu ülkenin bir değeri olarak bu ülkeye değer katmanın, Türkiye’yi alkışlatmanın gururunu yaşıyoruz. Bizleri bu yolda destekleyen herkese teşekkür ederiz.”

EFMA 2019 Ödül Töreni Quick Sigorta

Pınar Güzey, Piercarlo Gera, Jean-Francois Gasc, Ahmet Yaşar

Efma Ödülünü Türkiye’ye getiren ilk sigorta şirketi Quick Sigorta

Accenture Innovation In Insurance Awards 2019 - Amsterdam

Ödül töreninde Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ile birlikte sahneye çıkan ve konuşma yapan Dijitalden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Pınar Güzey de ödülün tüm Quick Sigorta çalışanlarının başarısının sonucu olduğunu belirterek “Zengin ürün yelpazesiyle 7/24 müşterisinin ihtiyaç duyduğu her an hizmet sağlayan Quick Sigorta; güvenli, hızlı ve pratik çözümleriyle öne çıkan sigorta şirketleri arasında yer alıyor. Geçtiğimiz yıl The Digital Insurer tarafından düzenlenen ve dünyanın en büyük sigorta şirketlerinin katıldığı “Sigortacılık ve İnovasyon” yarışmasında 133 ülkeden 4812 katılımcı arasından Quick Sigorta Avrupa’nın birincisi seçilmiştik” dedi.

Ürün Adı

[PRODUCT_NAME]

Teklif / Poliçe No

[IC_POLICY_NO]

Poliçe Primi

[LC_GROSS_PREMIUM_FORMAT]

Tarih

[VERSION_DATE_FORMAT]